Zobacz możliwości przyczep ciężkich.

Nasza spółka od lat profesjonalizuje się w generowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z zdatnej marki materiałów. Zadbaliśmy o drobne drobiazgi. Burty naszych przyczep są glinowe aczkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została zamierzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym ponadto, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są przeprowadzane z chlubnej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej albo powiązania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Oprócz tego, w każdej z przyczep są osadzone klamerki ładunkowe, tak aby w przystępny środek było można przewozić wszelkich podtypów substancji.

Na dodatkowe życzenia przyłączamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest uzbrojona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą współcześnie usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji polecamy przyczepę uchylną, obejmującą proces siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może służyć jako laweta do wożenia samochodów osobowych, a także do przewoźnictwa wszystek maszyn specjalistycznego pożytku.

Namawiamy Państwa do zapoznania się z nietradycyjną kontrofertą tudzież, skorzystania z wyprzedaży.

Dodaj komentarz